Hakkımızda

Hakkımızda

Aydın İli Didim ilçesinde faaliyet göstermekteyiz. Aydın Didim bölgesinde Satılık Konut, Kiralık Konut, Satılık Villa, Satılık Arsa - Arazi ve benzeri taşınmaz gayrimenkul ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz. Hizmet verdiğimiz bölgelerde gayrimenkullerinizin kiralamasını ve satışını uzman kadromuz ile en hızlı şekilde gerçekleştirebilir. Bunun yanı sıra talep ettiğiniz gayrimenkul özellikleri çerçevesinde sizlere konumuyla ile ilgili araştırma yapabilir istediğiniz gayrimenkul yatırımını doğru ve güvenilir şekilde sağlarız.

Profesyonel iş anlayışının gerektirdiği tüm teknolojik imkânlarımızı sizin için kullanıyoruz. Emlak danışmanlığında Didim Ünsal Emlak Ofisi farkını yaşamanız için ofisimize kahve içmeye bekliyoruz.

Zaman Yolculuğumuz 

2012 yılında ‘Ünsal Emlak Ofisi’ olarak başladığımız gayrimenkul sektöründe vizyonumuzu ve profesyonelliğimizi 2017 yılında Türkiye’nin Gayrimenkul Sektöründe geniş francheising ağı bulunan TURPA ile yollarımızı ve gücümüzü Didim’de birleştirerek yolumuza ‘Didim Turpa Emlak’ olarak faaliyetimize devam etme kararı vermiş bulunmaktayız.

Kazandığımız deneyim ve tecrübeyi Güvenilir TURPA markası ile pekiştirerek Didimde 2 ofisimizle hizmet vermekteyiz. Kuruluş tarihinden bu yana, gayrimenkul sektöründe değişimleri sürekli takip eden, Doğru Fiyat - Doğru Yatırım mantığı ile müşterilerini kısa sürede hedeflerine ulaşmalarını sağlayan dolayısıyla müşteri memnuniyetini sağlamayı ve sürekli kılmayı en ön planda tutan bir gayrimenkul danışmanlık firması olmayı hedef edinmiştir.

Didim Turpa’nın Gayrimenkul Sektörüne bakışı; insanlık tarihinin başlangıcından beri barınma, birincil ihtiyaç olmuş ve zamanla beraber bu barınaklar çeşitlenmiş, kullanım amaçları ve vasıfları değişerek gayrimenkul adını almıştır. Dünya içerisinde bir başka dünyadır, sahip olduğumuz evimiz, iş yerimiz, ofisimiz, yazlığımız; yani sahip olduğumuz gayrimenkulümüz.

Bazı sorular vardır: ''Bir gayrimenkulü değerlendirirken nasıl değerlendirmeli, neye göre değerlendirilmeli, ne eksiktir değerlendirmede ne fazla? Alırken hangi faktörlere bakılmalıdır, nerede ne değerde nasıl bir yer almak doğrudur? '' Çok değişkeni olan bu soruların yanıtı bizim oluşturduğumuz, müşteri memnuniyetini hedef alan, Doğru Fiyat - Doğru Yatırım çalışmalarımızdır. Bu sorumluluk bilinciyle hizmetlerimize devam etmekte ve daha ileriye götürme gayretindeyiz. Neden? “ Turpa Emlak ” Turpa emlak  herhangi bir gayrimenkul alımınızda sizlere ihtiyacınız ile ilgili alternatifler sunarak alanlarında gerçek değerlerle mukayeseler yapma imkanı verir. Turpa EMLAK herhangi bir gayrimenkul satımında, gayrimenkulü doğru tanımlayarak az zamanda talep eden çok kişiye bu gayrimenkulü tanıtma görevini üstlenir.

Günümüzde her şey akıllı telefonlarda. Dijitalleşme o kadar çok ve hızla sarmal döngü içinde gelişti ki, alışkanlıklar değişti. Birçok meslek kayboldu. Sektörde yeni trendler oluştu. Geleneksel ticaret rafa kaldırıldı. Biz, çeyrek yüzyıllık profesyonel danışmanlık yaşantımızda daima teknolojiyi takip ettik. Profesyonel Gayrimenkul Fotoğraf çekimi, drone çekimleri Bilişim gelişmelerini izledik. Modern yöntemleri sürekli uyguladık. Portföyümüz elektronik ortamda sunuluyor. Bloglar, ihtisas siteleri, haber siteleri oluşturduk. Sosyal medya hesaplarından ağlar oluşturduk. Yeni bir ilan girdiğimizde kullandığımız araçlarla binlerce insana ulaşıyoruz.

2019 Kasım ayında TurPa çatısından ayrılarak Didim Ünsal Gayrimenkul Danışmanlık olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.

  • Gayrimenkul alanında yılların tecrübesiyle hala devam ediyoruz.
  • Didim bölgesinde bulunan, yüksek eğitimli ekibimizle, en iyi hizmeti veriyoruz.
  • Pazarlama için seçilmiş konut, ticaret, turizm veya yatırım amaçlı gayrimenkulleri arıyoruz.
  • Gayrimenkulün değerlendirilmesi, pazarlanması ve yönetimi iş alanımızdır.
  • Firma prensiplerimiz emlak komisyonculuğundaki güvenilirlik, tutarlılık ve güvendir.
  • Misyonumuzda tutku ve vizyon ile 9 yılı aşkın bir süredir çalışıyoruz.